Päevapakkumised
Ilu ja tervisAuto
TagasiEsilehtPäevapakkumisedIlu ja tervisKulmud / Ripsmed / Silmad3D ripsmepikendused või ripsmete täielik korrigeerimine salo...
Tagasi üles
-32%

3D ripsmepikendused või ripsmete täielik korrigeerimine salongis POSH – Tallinna kesklinnas

4.10€ 25.00€
Pakkumise lõpuni Ostetud Voucher kehtib kuni
153 2019-07-31

Kas teadsid, et antud pakkumist on võimalik soetada ka kinkimiseks sobiva voucheri disainiga?
Tee lihtsalt vastav valik ostu sooritamise leheküljel!

Tingimused:

  • Voucher hakkab kehtima kohe peale ostmist ja kehtib kuni 31.07.2019
  • Voucher (4.10 EUR) võimaldab saada allahindlust 32%
  • Soetatud voucher on osaliseks makseks protseduuri eest, mille soodushind on 17.00 EUR
  • Ülejäänud 12.90 EUR tuleb tasuda ilusalongis
  • Kui Sa ei saa kokkulepitud ajal salongi külastada, palume Sul kindlasti salongi sellest vähemalt 24 tundi ette teavitada. Vastasel juhul loetakse Sinu voucher kasutatuks
  • Tasuta parkimine
  • Teenuste osutaja kontaktandmed on kättesaadavad pärast voucheri soetamist

Pakkumisest lähemalt:

Ripsmepikendused paigaldatakse pehmetest ja loomulikuna näivatest naaritsa karvadest ning nii paigalduse kui hoolduse hinna sisse kuulub soovi korral ka 2 säravat ripsmekristalli ja vajadusel ripsmete keemiline värvimine.

Ripsmepikendused paigaldatakse ükshaaval igale ripsmekarvale, mistõttu tulemus jääb loomulik. Kuna oma ripsme eluiga on keskmiselt kolm kuud, langevad ripsmepikendused pikkamööda välja. Sestap peab hiljem jaguma jaksu käia umbes kolme nädala tagant keskmiselt poolteist tundi kestvas hoolduses, mille käigus eemaldatakse ja asendatakse uutega pooleldi lahti olevad ja liigselt välja kasvanud ripsmed.

Protsess on valutu, vastunäidustusi ei esine ning tulemuseks on loomulikud, kaunid, pikad, kaardus ja tihedad ripsmed, mida pole tarvis värvida ega koolutada. Ripsmepikenduste tõttu ei pea loobuma (v.a 24 h peale paigaldust/hooldust) saunast, solaariumist, spaast ega spordisaalist.

Protseduurile tulles peaksid külastaja ripsmed olema sirged ja mitte keemiliselt koolutatud, kuna koolutatud ripsmetele ei saa ripsmepikendusi korralikult kinnitada. Ripsmetušš palutakse täielikult eemalda juba kodus enne salongi saabumist.